سوالات متداول

این برنامه چه زمانی اجرا می شود؟

معلم های خصوصی در تابستان و پاییز کار میکنند. شما با معلمتان بهترین وقت را با هم انتخاب می کنید.

چند وقت یک بار می توانیم ملاقات کنیم؟

از معلمین می خواهیم که اقلاء هفته ای یک ساعت (در یک جلسه ی یک ساعتی یا دو جلسه ی نیم ساعتی) با شاگردشان ملاقات کنند. عده ی زیادی از معلمین بیش از یک ساعت در هفته با شاگردشان ملاقات می کنند. اگر شما مایلید با معلمتان بیش از یک ساعت ملاقات کنید, این را روی فرم نام نویسی مشخص کنید.

چطور با معلم آشنا می شوم؟

شاگردان با معلمشان روی یک پلاتفرم ویدیویی آشنا می شوند. ما زوم را پیشنهاد می کنیم. ولی معلمین ما گوگل هنگ اوت, واتس اپ, فیس تایم,… هم می توانند استفاده کنند. اگر شما کامپیوتر ندارید ما از راه تلفن هم می توانیم درس دهیم.

آیا من هر هفته معلم خواهم داشت؟

بله. شما معلم خصوصی خود را خواهید داشت.

معلمین چه کسانی هستند؟

ما بیش از ۲۰۰ معلم از دانشگاه مریلند در کالج پارک و از دانشگاههای دیگر داریم. معلمین تحصیلاتشان در علوم طبیعی, زبان, سلامت عمومی و رشته های دیگر است. معلمین بر اساس تحصیلات و تجربه ی درس دادن انتخاب می شوند و با شاگردشان بر اساس زبان و علاقه ی تحصیلی جور می شوند.

معلمینتان چه زبانهایی را صحبت می کنند؟

معلمین ما اسپانیایی, ماندارین, کانتون, اماره, عربی, ویتنامی, فرانسه, هندو, اردو, کره ای, روسی, عبری, فارسی, بلغار, فانته, بنگلا, تلوگو, گومالا, گجراتی, ایتالیایی, صربی, بنگالی, سواهیلی, نپالی و زبانهای دیگر صحبت می کنند.

معلمین خصوصی چه کمک هایی می توانند بکنند؟

معلمین خصوصی می توانند با انگلیسی٫ ریاضی٫ خواندن,SAT یا درس های دیگر کمک کنند. اگر روی چیز بخصوصی می خواهید کار کنید به ما بگویید.

برنامه ی خاصی دارید؟

در تابستان تعدادی برنامه های از راه دور خواهیم داشت, مثل کامپیوتر, یوگا, سوءال و جواب درباره ی اقدام برای کار یا دانشگاه و برنامه های دیگر.

راهنمایی های ایمنی چه هستند؟

مربیان باید کلیه دستورالعمل های مربوط به قرارداد معلم را رعایت کنند و والدین / سرپرستان باید به دستورالعمل های والدین رعایت کنند.

مربیان باید آموزش مدارس ایمن مدرسه عمومی شهرستان پرنس جورج را تکمیل کرده و اثبات کامل بودن آموزش آنها را ارائه دهند.

به طور خلاصه ، معلمان ابتدا برای گفتگو در مورد انتظارات با والدین دیدار می کنند. مربیان همیشه با دانشجویان خود در یک مکان عمومی در خانه خود و یا درهای باز خود ملاقات می کنند. معلمان فقط در صورت وجود خانه والدین با دانش آموز ملاقات می کنند و در ابتدای هر جلسه تدریس با والدین تماس می گیرند. آنها از طریق رسانه های اجتماعی با دانشجو ارتباط برقرار نمی کنند ، جلسات تدریس را ضبط می کنند یا اطلاعات شخصی دیگری را درباره دانش آموز به اشتراک می گذارند. بعد از هر جلسه ، مدرسین کارنامه خود را با دانش آموز ارسال می کنند. اگر سؤال یا نگرانی دارید ، لطفا به ایمیل esolowls@gmail.com ایمیل کنید.

خرج معلم خصوصی چقدر است؟

تدریس مجانی است.

دوست داری در تماس باشیم؟

به esolowls@gmail.com ایمیل بفرستید یا ما را در فیس بوک و توییتر دنبال کنید.